Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

Dj Ates - Kendin Bilirsin

YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
Dj Ates - Kendin Bilirsin Imgleft5/5Dj Ates - Kendin Bilirsin Emptybarbleue  (5/5)

Dj Ates - Kendin Bilirsin Empty
MesajKonu: Dj Ates - Kendin Bilirsin   Dj Ates - Kendin Bilirsin Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 10:23 am

Anlamış değilim neden değiştin gideceksen eğer kendin bilirsin;

Yaşamak azap oldu nefes almak bi çile mutlu olsen diyorsun söylesene ne ile bu şehir gözümde sanki bir virane beni ağlatan sensin diğer sözler bahane ne aradın ne sordun bensiz mutlu mu oldun?neyim eksikti söyle fazlasını mı buldun yüreğim çaresizdir,bedenimse çok yorgun terk ediş sebebini kendi kendime sordum bakma suratıma lütfen kızarırım aniden utangacım bilirsin ne gelirki elimden kabul edermisinki sana şunu söylesem;
Yalvarırım dön bana seviyorum dersem
Ama buna eminim bana dönmen imkansız yüreğin taşlaşmış yaşarsın aşksız sorun hazır galiba cevabı yok şıksız sana niye döneyim bir kere ayrılmışız eğer bunu diyorsan vur öldür beni eğr bunu diyorsan yaşatma beni seviyorum ama sana deliler gibi seni eğerki gidiyorsan öldürüpte git beni (2)
Anlamış değilim neden değiştin gideceksen eğer kendin bilirsin(2)

Dj Ates - Kendin Bilirsin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dj Ates - Kendin Bilirsin
» gideceksen eĞer kendin bilirsin
» gideceksen eĞer kendin bilirsin
» DJ ATeş CGS
» Dj Ates - Beddua