Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

03 Mustafa ile röportaj

+2
rabia
By loXol
6 posters
YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
03 Mustafa ile röportaj Imgleft5/503 Mustafa ile röportaj Emptybarbleue  (5/5)

03 Mustafa ile röportaj Empty
MesajKonu: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimeCuma Tem. 03, 2009 7:01 pm

Ve ve ve...

Rana:Abi öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim

03 Mustafa:Rica ederim

Rana:Bize biraz kendini tanıtır mısın?03 Mustafa kimdir?

03 Mustafa:Ben Mustafa. 25 yaşındayım.Tokat dogumluyum.Hala Tokat’ ta yaşıyorum.Futbolla ilgilenmem .Hatta sevmem.Ama ilk defa Avrupa Kupası maçlarını izledim o kadar.Burcum ikizler,yükselen burcum yengeç.Genelde ikizler için tehlikeli derler ama değilim,Çoğu özelliklerini taşırım ama hepsini degil.En sevdiğim renk siyah

Rana:Kaç yıldır müzikle İlgileniyosun abi?

03 Mustafa:Grup olarak 2 yıl oldu.Ama onun öncesinde de kendi çapımda ilgileniyordum.Çocukluktan gelen birşey zaten bu.

Rana:Neden başka tarz değilde slow müzik?

03 Mustafa:Slow illa değil.Aslında Kıraç,Emre Aydın ve Gece Yolcuları gibi tarzları dinlerim.İçten gelen o sanırım.Öyle denk geldi öyle oldu.Fazla Arabesk değilim aslında.Hatta hiç değilimdir.Arabesk-Pop karışımı diyebilirim.

Rana:Şu ana kadar grup dışı kimlerle çalıştın?

03 Mustafa:Qarizma,Dj Kral,Hatay Crew

Rana:Çeşitli illerden Size-Sana büyük bir ilgi var.Bu seni nasıl etkiliyor?

03 Mustafa:Aslında her yere gitmeyi çok istiyoruz;Bilinen dinlenen yerlere.Ama bu bize kalmış bir olay değil.Olası bir organizasyonda çağırılırsak seve seve gideriz.

Rana:Peki biraz grubundan bahseder misin? Familia Tokat nasıl kuruldu?

03 Mustafa:Familia Tokat ilk başta Dj Ateş ve Gönül Yorgunu olarak vardı;ama o zaman Familia Tokat değildi tabi.Sonra ben radyo proğramı yaparken radyoya birkaç istek geldi “Dj Ateş parçası çalın” diye.Bende arşivimde yok.”Elinde olan varsa getirsin ,çalarım “dedim.Sonra biri getirdi;çalmaya başladım.Sonra belli bir zaman istekler arttı.Bir gün iki kişi geldi radyoya ziyarete.Bende büroya aldım.Çağrı ve Aydın gelmişti.Tabi ben bilmiyordum.”Parçalarımızı çaldığınız için teşekkür etmeye geldik dediler;ama ben dinleyici sandım.Sonra konuşurken patronla misafiri geldi.Mecburen kalktılar.Onları yayın odasına aldım.Onlar içeri girince bir şeyler ikram etmek için girdim.Yayındaki arkadaş sormuş,konuşunca soylemişler.O ana kadar hiç soylemediler.Sonra ben girdim arkadaş böyle böyle dedi.Benim bir parça vardı –Son Desende-Onu dinledi.Beğendi,kayıtlayalım dedi.Bende “Gerek yok “ dedim.O da ısrar etti.Tamam dedim.Kaydettik,Çok iyi oldu.Sonra bana dediki “Abi bizim parçalara nakarat okur musun ?”dedi.Bende dedim imkansız!Çalışıyorum zamanım yok.O da “Sesin çok iyi ,zaten zaman gerekmiyor,Boş zamanlarda yaparız" dedi.Bende tamam dedim,parçalarıda zaten bende beğenmiştim.İlk olarak “Yalan Sevgilim “ ve “Gurur” u kaydettik.İki parçayıda Oğuz’a dinletmiş , Önceden görüşüyorlarmış Çağrı ile.O da beğenmiş qruba dahil oldu.Sonrası bu parçalarla geldi işte:)

Rana:En beğendiğin popçular kimdir abi?

03 Mustafa:Şimdi pop kategorisi karıştı.Alişan bile pop okumaya başladı.Ama ben ayıklamak isterim.Bengü-Gokhan Özen-Demet Akalın –Tan vs.

Rana:İlerde beraber parça seslendirmek istediğin kişiler var mı?Varsa kimler?

03 Mustafa:İbrahim Erkal ile bir düet yapmak isterim.

Rana:Sana göre arabeskrap te en iyi qrup hangisi?

03 Mustafa:Şimdi buna ancak dinleyici karar verir.Ama istatiklere bakılırsa sanırım Biziz:)Ama mutlaka işini iyi yapanlar var.Kimseyi hor görme gibi bir lüksümüz yok.Herkes kalitesini belli eder ama;Bizde sonucu etkileyen tek şey hepimizin uyum içinde olması,Yaşanmış şeyleri dile getirebilmiş olmamız.Bunların bize getirisi çok oluyor.

Rana:Bilindiği üzere albüm çıkaracaksın,Herkes bu albümü bekliyor.Peki bu albümde dinleyicileri bekleyen nelerdir?

03 Mustafa:Romantizm ve Hüzün,Biraz isyan,Biraz sevgi, içinde her şey var.

Rana:03 Mustafa ismi nerden geliyor?

03 Mustafa:Radyo yaptığım kuruluşta çalışırken 3 tane Mustafa vardı.Yayın arkadaşım,Haberci ve Reklam grafik tasarımcı BENMalum en son katılan ben olduğum için sonuncu 3üncü dediler karışmasın diye.03 aşağı 03 yukarıArtık arkadaşlarım bile 03 diyor.Radyo proğramında da 03 Mustafa olarak yayın yapıyordum zaten.

Rana: Bazı kendinii bilmez kişiler Familia Tokat ve yapmış olduğu Arabeskrap için saçma sapan şeyler soylüyorlar.Onlara burdan ne diyeceksin abi?

03 Mustafa: Şimdi kimse kimseyi beğenmek zorunda değil .İstemeyen dinlemez
ama bir laf var hani “Meyve veren ağac taşlanır” diye ayrıca yanlış ya da sacma bişi yapıyor olsaydık herkes yaptığımız seyin aynısını yapmak için çırpınmazdı .Ayrıca o kadar dinleyici varsa bu saçma olmadığının en açık kanıtıdır .Dahası benim saçmalıklarla değil ,asıl saçma insanlarla isim olmaz.Her koyun kendi bacağından asılır.

Rana: Abi sözlerinin çoqu aşka-sevgiye biçilmiş sözler.Bu gibi sözleri bir araya getirmek senin için zor mu?Seni bu kadar güzel yazmaya iten sebePler neler?

03 Mustafa: Şimdi en önemlisi yazmak istemek değil yazabilecek kapasitede olmak.Aşkı bilmeyen, yaşamayan insan sadece askım ,canım, cicim ,seni seviyorum der.Ama yaşayan “Seni yaşıyorum” der. İki kelime arasında nasıl fark varsa bu da öyle .Önemli olan yaşamak, hissetmek ,o hissi taşımak.Ben isteyince yazamıyorum. Önce o ilham gelmeli ,müzik etkilemeli. Sadece anlık birşey bu.Yani benim için arkadaşlarım için çocuk oyuncağı buAma bu başkaları için çok zor olsa gerek ki;Bizim sözleri kullanıyorlar.Ne mutlu Bize o zamanİhtiyacı olanlar için sevaptır.Bizde yazarız hissettikçe sorun değil

Rana: Şimdiye kadar grubun Familia Tokat ve tekil olarak birçok parça yaptınız .Bunlardan en çok beğendiğin hangisi oldu?

03 Mustafa:Bu son Değil unutma=Bana ait olan parça ve Elimde olsa unuturdum
Grup olarak;
-Yalan Sevgilim
-Bir şans daha
-Yeniden
-Yalan oldu
-Sensiz Kaldım

Rana: Diğer gruplardan çok farklısınız bu farklılığı neye borçlusunuz ?

03 Mustafa: Karşılıklı uyum ,samimiyet, sorunsuz beraberlikve parcalardaki yaşanmış sözler.Çünkü ;her parcada birileri kendini bulduğunu düşünüyor buda ancak yaşanmış seylerin anlatılmasıyla mümkündür.

Rana: Son Olarak Familia Tokat-Fan üyelerine ve hayranlarına ne söylemek istersin ?

03 Mustafa: Gösterdikleri ilgi, sıcaklık ve samimiyet için herkese tşk ediyorum.Biz elimizden geldikçe daha iyi şeyler yapmaya özen gösteriyoruz.Aynı ilgiyi kaybetmedikleri sürece biz daha ileri gideriz.VE HERŞEY YENİ BAŞLIYOR..SEVGİLER..03Mustafa

Rana: Röportaj için sonsuz teşekkürler Abi .Sana müzik hayatında ve özel hayatında mutluluklar, başarılar…

03 Mustafa:Çok teşekkür ederim.Büyük keyif aldım…

....Ve bu da 03 Mustafa dan famılıa tokat-fan clüb üyelerine .Küçük bir armağan:)
rabia

Rep Gücü : 11

MesajKonu: Geri: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimeCuma Kas. 06, 2009 4:56 pm

wala yerinde konusmus sonuna kadar desteklıorum sizi
BASARILAR
Barış

Barış

Rep Gücü : 10

MesajKonu: Geri: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimeCuma Kas. 13, 2009 4:31 pm

süper bi grup Very Happy
ahmet

Rep Gücü : 1

MesajKonu: Geri: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimeCuma Kas. 20, 2009 10:57 am

slm nbr mustafa abi
Smra

Rep Gücü : 2

MesajKonu: Geri: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 8:59 pm

ALLAH yolunuzu açık etsin, başarılarınızın gönüllerinizin istediği doruklara ulaşması dileğimle...
BURA.COM

BURA.COM

Rep Gücü : 389

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
03 Mustafa ile röportaj Imgleft5/503 Mustafa ile röportaj Emptybarbleue  (5/5)

MesajKonu: Geri: 03 Mustafa ile röportaj   03 Mustafa ile röportaj Icon_minitimeCuma Eyl. 03, 2010 10:43 am

!familla tokat!

03 Mustafa ile röportaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!!
» OGUZ ESEN İle Röportaj
» 03 Mustafa Kim?
» 03 Mustafa Resim
» Mustafa YILDIZDOĞAN!