Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin!

2 posters
YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Imgleft5/5Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Emptybarbleue  (5/5)

Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Empty
MesajKonu: Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin!   Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Icon_minitimeC.tesi Haz. 26, 2010 10:45 am

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, YouTube hakkında açıklama yaparken bu konuda ne kadar tutarlı bir davranış içinde olduğunu açık sözlerle bildirdi. Binali Yıldırım yaptığı açıklamayı derlememiz gerekirse; ‘‘ Mahkeme kararıyla erişimi kapanan YouTube’nin, Türkiye’deki hukuki yükümleri yerine getirmediğini hepimiz biliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti ile mücadeleye giren YouTube’nin, bu girişimlerini anlamıyoruz. Günümüzde online olarak en iyi şekilde bilgi toplanan ülkeler arasında en üst basamaklarda yer alan Türkiye’nin taşıdığı internet kavramı, toplumu bilgilendirmektir. Toplumu bilgilendirmek yerine, topluma zarar veren tüm siteler ile mücadelemiz devam etmektedir ve edecektir!’’

Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! _binali-yildirim-8-copy-763
( Binali Yıldırım, konuşma yaparken! )

Alıntıdır...
BURA.COM

BURA.COM

Rep Gücü : 389

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Imgleft5/5Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Emptybarbleue  (5/5)

Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Empty
MesajKonu: Geri: Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin!   Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin! Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:13 am

iyi konuşmuş

Binali Yıldırım: Bana Artık '' YouTube '' Demeyin!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeter Gel Artık
» dj ateş ayrılıklar bana has
» DJ ATEŞ CGS - GEL ARTIK BARIŞALIM
» OĞUZ ESEN- SENSİZLİK ZOR BANA
» Çocukluğumu geri verin bana !