Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

Canlı yayında sinirler gerildi

YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
Canlı yayında sinirler gerildi Imgleft5/5Canlı yayında sinirler gerildi Emptybarbleue  (5/5)

Canlı yayında sinirler gerildi Empty
MesajKonu: Canlı yayında sinirler gerildi   Canlı yayında sinirler gerildi Icon_minitimeSalı Eyl. 08, 2009 11:03 am

Popstar Alaturka’da türban kavgası çıktı. Söz, Türkiye Suudi Arabistan olur mu? Sorusuna gelince ipler koptu.

Gülben ergen’den sert cevap

Popstar Alaturka’nın Cuma gecesi yayınlanan bölümünde gergin dakikalar yaşandı. Başörtülü yarışmacı Çiğdem Özdemir şarkısını okuduktan sonra jüri üyesi armağan Çağlayan “Sizden popstar olmaz. Çünkü popstar giyimi, sahnede duruşu ile de dikkat çekmelidir” dedi. Salondaki bir izleyici “Bu program Suudi Arabistan’da yapılıyor. Orada kızlar başörtülü. Kimse bunu yadırgamıyor” deyince diğer jüri üyesi Gülben Ergen, sert bir giriş yaptı.

Bülent Ersoy karşı çıktı

Gülben Ergen, “ Burası Arabistan değil, ******’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti. Türkiye, Arabistan olmadı, olmayacak da” dedi. Gülben ergen’in alkış alan ateşli konuşmalarını Bülent Ersoy kesti. Ersoy, “Bu hadisenin demogojik hale getirilmesine karşıyım. Çiğdem’in üzerinden böyle tartışmalar yapmak son derece yanlış ve tehlikeli. Gülben Hanım’ın söylediklerine şiddetle karşı çıkıyorum. Zaten hepimiz ******’ün çocuklarıyız” dedi.

Haftaya başörtüsü takacak

Sinirlendiği her halinden belli olan Gülben Ergen “Bülent Hanım’ın söz ettiği şeyi kabul etmiyorum. Benim karşı olduğum Çiğdem değil, salondaki hanımefendinin Türkiye’ye model olarak Suudi Arabistan’ı göstermesi” dedi. Bülent Ersoy ile Gülben Ergen arasındaki gerginlik, Ersoy’un şu sözleriyle daha da alevlendi: Görürüsünüz, haftaya ben de başörtü ile geleceğim ve en güzel şekilde sanatımı icra edeceğim. Şarkı başörtü ile de okunur başörtüsüz de..

Canlı yayında sinirler gerildi
1 sayfadaki 1 sayfası