Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!!

YazarMesaj
adanalı1

adanalı1

Rep Gücü : 3

03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!! Empty
MesajKonu: 03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!!   03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!! Icon_minitimeCuma Tem. 22, 2011 8:06 pm

Evet arkadaslar orada burda soylentılerden gına geldı artık buyrun sıze 03 mustafanın kısa ve öz röpörtajı !!!

--- 03 Mustafa Kimdir? Kısaca Anlatır mısınız.
03 Mustafa: 1983 doğumluyum.Tokatta yaşıyorum.3 erkek kardeşiz ben en küçükleriyim.İlk Orta ve liseyide Tokat'ta tamamladım.Lise mezunuyum.Liseden sonra müziğe daha çok eğildim. Ve tüm zamanımı müziğe ayırdım.Şimdilik iş dolayısıyla çok zamanım olmuyor.

--- 03 Mustafa'nın gerçek adı nedir?
03 Mustafa: Gerçek adım Mustafa.. 03 lakabı zaten aşağıda açıkladığım gibi radyo programı yaptığım yıllarda takılan bir lakap.

--- 03 Mustafa müziğe ne zaman ve nasıl başlamıştır?
03 Mustafa: Aslında müziğe başlangıç olarak belli bir tarih veremem çünkü zaten küçüklüğümden buyana hep müzikle iç içeydim. Küçükken müzik setinin dibinden ayrılmaz oturur saatlerce dinlerdim orta okul ve lise yıllarımda yine hep böyle devam etti. Bugüne kadar hep müzik dinleyerek şiir ve şarkı sözü yazarak geldim.

--- 03 Mustafa adı nereden gelmiştir. Özel bir anlamı var mı ?
03mustafa: Radyo programı yaptığım yıllarda iş arkadaşlarımın taktığı bir lakap.Çünkü aynı iş yerinde 3 Mustafa vardı. Ve ben aralarına en son katılan mustafaydım..sonuncu üçüncü derken 03mustafa oldu herkeste öyle diyor şimdi. Zaten radyo programımıda bu isimle yapıp devam ettirmiştim...

--- 03 Mustafa Familia Tokat grubuna nasıl dahil olmuştur? Anlatır mısınız ?
03 Mustafa: Aslında bu baya uzun bir hikaye.Radyo programı yaptığım yıllarda tesadüfen tanıştık çağrıyla.Ve beraber böyle birşey yapmaya başladık ilk kayıtlarımız Gurur ve Yalan sevgilim oldu.Zaten en cok dikkat çekende bu iki çalışma olmuştu sonrası geldi zaten.

--- Biliyoruz ki bütün şarkılarınız milyonlarca kez dinlendi. En sevdiğiniz şarkınız hangisi?
03 Mustafa: Grup çalışmalarımızın hemen hemen hepsini seviyorum.Ama kendi çalışmalarımda;Aşkın Bumuydu, Film,Elimde Olsa Unuturdum,Sandım ki Rüya ve Duydunmu çalışmaları..

--- Türkiye'de genel olarak slow olarak çok kaliteli müzik yapıyorsunuz. Albüm çıkarmayı düşündünüz mü?
03 Mustafa: Aslında birikimlerimi bir albümde toplamak ve kendimi daha resmi bir şekilde ifade etmek isterim elbette.Ama bu sadece istemekle olmuyor.Kaldıki sanatçıların mantar gibi çoğaldığı bugünlerde daha da zor bence..

--- 03 Mustafa şu anda ne iş yapmaktadır, Müziğe devam ediyor mu, Ediyorsa Familia Tokat Grubuyla mı tek mi?
03 Mustafa: Yerel bir medya kuruluşunda reklam bölümünde tasarım ve montaj işi yapıyorum.Genelde zamanımın çoğu işte geçtiği için, müziğe çok zamanım olmuyor ama mutlaka fırsat oldukça yeni çalışmalar söz konusudur.

--- Biliyorsunuz Oğuz Esen gruptan ayrılarak kendi müzik yapma kararı aldı. Nasıl yorumlayacaksınız?
03 Mustafa: Herkesin kendi kararı...

--- Familia tokat grubu olarak milyonlarca hayranınız olduğu biliniyor. Bu kadar hayranı olan bir grubu ndn TV de göremedik.Teklif geldi mi ?
03 Mustafa: Tv neden görmediniz çünkü grup dahilinde böyle bir çaba içinde hiç olmadık. Teklif gelmedi ama olsa belki değerlendirebilirdik bilmiyorum.

--- Sizin gibi müzikle uğraşan bir çok genç var.. Onlara ne mesaj vermek istersiniz ?
03 Mustafa: Sadece bir tavsiyede bulunmak istedirim! Kimseye özenmesinler.Ama örnek alsınlar. Her konuda ilk önemli şey önce kendin olmaktır.Ve mutlaka bilgi yetenek ve tecrübe varsa.Lütfen bilgisi yeteneği olmayan hiç girişmesin bu işlere.Komik duruma düşmekten başka bir işe yaramıyor..Zaten herşeyi dışardan gördükleri gibi güzel ve çekici sanmasınlar. Popüler olmak tanınmak yada ilgi odağı olmak çokta güzel birşey değil.Sadece bunun için özenenler varsa hiç girişmesinler bence..

--- 03 Mustafa'nın aile yaşantısı nasıldır. Evli midir.?
03 Mustafa: Sıradan bir hayatım var..Herkes gibi yaşıyorum.ve evliyim.

--- Son olarak Bu röpörtajı hayranlarınız okuyacak.. Onlara neler söylemek istersiniz..
03 Mustafa: Öncelikle kişiliğim yada görünüşüm vs değilde..Yaptığım çalışmalarla anılmak ve bu yönde yorum ve eleştiri almak isterim. Hiçkimse değilim.Hiçkimde de hiçkimse değildir.Dinleyen ve destek olan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Ve en önemlisi hakkımda bilgisi olmayan insanların sanki beni tanıyormuş gibi fikir yürütüp yorum yapmasından nefret ediyorum.Kibirli değilim havalı hiç değilim.Çünkü az öncede söylediğim gibi sıradan bir hayatım ve kendime göre bir düzenim var.Hiçbir zaman kendimi büyük görmedim görmemde çünkü büyük görecek bir durum yok.Ben bu işi zevk aldığım için bir hobi olarak yapıyorum. LÜtfen sadece şarkılarım ve çalışmalarım için yorum yapılsın.Herkesin bir hayatı bir düzeni özeli var lütfen saygı duyulsun..Ve bu satırları üşenmeden okuyacak olan arkadaşlara çok teşekkür etmek istiyorum zahmette bulunup önemseyip okudukları için. Son olarak yeni çalışma olacakmı diye merak edenler varsa elbette olacak ama ara ara mümkün oldukça yeni çalışmalar sunmaya gayret göstereceğim. Beni seven dinleyen ve destek olan herkese tekrar teşekkür ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum..03 Mustafa

03 Mustafa kımdır?nerde yasar? RÖPÖRTAJ !!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 03 Mustafa ile röportaj
» OGUZ ESEN İle Röportaj
» 03 Mustafa Kim?
» Familia tokat kimdir?
» 03 Mustafa Resim