Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

DJ ATES BIOGRAFI

+2
dj vanessa
By loXol
6 posters
YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
DJ ATES BIOGRAFI Imgleft5/5DJ ATES BIOGRAFI Emptybarbleue  (5/5)

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:58 am

Gercek Ismim Cagri.26 Ekim 1987 Yilinda Tokatta Dogdum ve Hala Tokatta Ikamet Ediyorum.Kucuk Yastayken Bile Muzige Asiri Ilgim Vardi.Elime Gecen Tum Paralarda Kaset Alip Surekli Dinliyordum.Begendigim Parcalari Dinlerken Ise KesKe Bu Parcayi Yapan Kisi Ben Olsaydim Diye Soyleniyordum Icimden.Amacim Herzaman Ilgi Cekecek, Deger Tasiyan Eserler Ortaya Cikarmakti Ama Bunun Icin Hicbir Imkanim ve Bilgim Yoktu.16-17 Ilk Mikrofon Elime Gecmisti,Pc'de Sesimi Kaydetmenin Yollarini Aramaya Basladim ve Buldum.Zaman Gectikce Bilgilerimi Cogalttim,Calisirsam Cok Iyi Olacagimi Dusunerek Calistim ve Istediklerimi Elde Etmeye Basladim.Gerek Dinleyicilerim,Gerek Grup Arkadaslarim Cabalarimin Bana Kazandirmis Oldugu Servetlerdir.Suan Familia Tokat Grubunun BeatMaker'ligini Yapiyorum...
15 Nisan Ballıca Cafe Konserinden Sonra FAMİLİA TOKAT Grubunu Kurduk. "Her Türlü Gideriz Biz HIZLI yada DERİNDEN" Diyerek Başladık Bu İşe. Ben ve 3 Dostumla Birlikte Tokatın İlk Arabesk+Rap Grubunu Kurduk. Slowların Hızlı İsmi 03 MUSTAFA, Arabesk Rapin Harbi Adamı GÖNÜL YORGUNU ve Karadeniz Bölgesinin En Kaliteli Rapçilerinden Olan OĞUZ İle Birlikte Aynı Grupta Olmaktan Büyük Mutluluk Duyuyorum. Tabi Grubun 5. Kişisi Olan Dinleyicilerimizi Unutmamak Gerekir. Bizleri Yalnız Bırakmayarak Sitemize Girip, Ziyaretçi Defterimize Güzel Mesajlarını Yazan Dinleyicilerimize Çok Teşekkür Ederiz. İYİKİ VARSINIZ.
dj vanessa

dj vanessa

Rep Gücü : 24

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:20 am

iyiki sende varsın çağrı....senin müzıklerınle yatıp kalkıorum....çoook seviyorum senı yaa ....bi kere senle konussam yakından görsemm...başka bişi istemem....!!!!!!!!!!
sibel

sibel

Rep Gücü : 213

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:02 pm

inş o da olur
http://www.sibelali.forum.st
hasretrüzgarı

Rep Gücü : 7

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimeC.tesi Tem. 24, 2010 8:42 pm

bende bi kere görsem canlı müziğini dinlesem hatta onla düet bile yapmak isterdim keşke gebze de konser versenizzz ne iyi olurdu
https://www.facebook.com/l.php?u
BURA.COM

BURA.COM

Rep Gücü : 389

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 4:23 pm

kim istemezki hasan
ayşe ka

Rep Gücü : 468

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
DJ ATES BIOGRAFI Imgleft50/50DJ ATES BIOGRAFI Emptybarbleue  (50/50)

DJ ATES BIOGRAFI Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATES BIOGRAFI   DJ ATES BIOGRAFI Icon_minitimeSalı Ağus. 17, 2010 7:29 pm

aynen yani ben de çok istyorm

DJ ATES BIOGRAFI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DJ ATeş CGS
» FAMILIA TOKAT BIOGRAFI
» Dj Ates CGS Kim?
» DJ ATEŞ .....
» Dj Ates - GuRuR