Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Admin İle İletişim Adresi:

https://www.facebook.com/LoXoLum

Dj Ates CGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dj Ates CGS

Dj Ateş | Cehennemden Gelen Ses | En İyi Dj Ateş Fan Sitesi...

AnasayfaFacebookMüzik SayfasıLatest imagesAramaZiyaretçi DefteriKayıt OlGiriş yap

DJ ATEŞ NE DEDİ???

+11
ayşe
oguzcu41
djci44
derbeder16
sibel
dj vanessa
CcC_Asi_CcC
berkayrap
djates26
BURA.COM
By loXol
15 posters
YazarMesaj
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:
DJ ATEŞ NE DEDİ??? Imgleft5/5DJ ATEŞ NE DEDİ??? Emptybarbleue  (5/5)

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 10:59 am

Oncelikle Bu Yaziyi Okuyan Herkese Selamlarimi Iletiyorum.Aslinda Boyle Birsey Yazmayi Kesinlikle Aklimin Ucundan Bile Gecirmiyordum Cunku Gruptan Cikan Arkadaslarimdan Ciktiktan Sonraki Yaptiklari Davranislari Beklemiyordum.Grubta 5 Kisiydik ve Benim Disimdaki 4 Kisi Kardesim Gibiydi Bunu Kendileri Bile Bilir ve Inkar Ederseler Onlarin Kisiliginden Suphe Ederim.Insallah Yazdiklarimi Yanlis Anlayip Bana Kizmazlar.Grupta 2 Kisi Kaldi Ama Yinede 4u Gozumde Ayni.Ben Onlarin Gozunde Ayni Kalmasamda.Kardeslerime Elestiri Gelmesin Diye Siteden Ziyaretci Defterini Bile Kaldirdim ve Hic Bir Sekilde Onlara Laf Gelecek Birsey Yapmadim.Ama Goruyorumki Kimse Benim Gibi Dusunceli Davranmiyor.Gruptan Cikinca Kardes Dediginiz Kisi Kalles Oldu Gozunuzde.Ilk Olarak Oguz Kardesim Hakkinda Konusmak Istiyorum.Gercekten Cok Yetenekli ve Bu Camiada Daha Ust Yerleri Hak Eden Birisi.Grubun Buraya Gelmesindede Buyuk Rol Oynadi ve Bunu Kendisinede Soyledim.Under Yapma Arabesk Rap Yap Diye Zorlamadim.Underi Arabeskten Cok Daha Iyi Yapiyor ve Gruptan Cikmasina Saygi Duyuyorum.Ama Ciktiktan Sonraki Soyledikleri Hos Degil.Onlar Yapmis Ben Unlu Olmusum Oyle Demisler.Ben Herhangi Biryerde Hepsini Ben Yaptim Demismiyim?Yada Onlari Arkada Birakmaya Calismismiyim.Parca Ismine "Dj Ates CGS - Gurur" mu Yoksa "Familia Tokat - Gurur" mu Yazmisim.Ilk Baslarda "Dj Ates CGS ft 03 Mustafa & Oguz - Gurur" Seklinde Yazardi.Ama Gordugunuz Gibi Herkesin Ismi Geciyordu.Okuduklari Parcalarin Beatlarini Ben Yaptim ve Parca Isminde Benimde Ismimin Yazmasi Gerekiyordu.Yilan ve Bekliyorum Isimli Parcalarin Beatlerinide Ben Yaptim Adim Gecirilmedi.Birsey Dedimmi? Ben Sizin Okudunuz Bir Parcaya Sadece Ismimi Soylesem Tepkiniz Ne Olurdu? Tamam Beat Yapmak Zor Degil Ama Siz Yap Dediniz Ben Yaptim.Emegimin Goz Ardi Edilmesine Goz Yumdum.Her Neyse Baktimki Dinleyiciler Parcalarin Tumunu Benim Soyledigimi Dusunuyor Bu Sefer Hangi Parcada Kimler Okuyor Onlarida Yazdim Saatlerce Ugrasip.Ama Yine Ayni Yorumlar Yapildi Cunku Parcalar [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] daydi.Ama Bu Durumda Suc Benim Degildi.Dinleyenler Kimin Soyledigini Cozemedi Ise Benim Ne Sucum Var? Ben Grubun Neyiyim Yada Dj imiyim Mc simi? Benim Asil Gorevim Neydi ve Neler Yaptim Neden Kimse Bunlari Arastirmadi?

Benim Isim Beat Yapmakti Beat Yaptim

Benim Isim Beat Yapmakti Rap Yaptim

Benim Isim Beat Yapmakti Soz Yazdim

Benim Isim Beat Yapmakti Siteyle Ilgilendim

Benim Isim Beat Yapmakti Ama Isim Olmayan Bircok Seyi Yaptim

Hakkinizdaki Olumsuz Yorumlari Bile Size Hic Yansitmadim Sirf Moraliniz Bozulmasin Diye...

Neredeyse 2 Yil Oldu Grup Kurulali Simdimi Akillarina Geldi Bu.Simdiye Kadar Hangisinin Cebinden 5 Kurus Cikti Yol Paralari Disinda? Sakin Yanlis Düsünmesinler Baslarina Kaktigim Yok ve Oyle Birisi Degilim.Mademki Memnun Degildiler Basta Soyleyecektiler Bende Ona Gore Birseyler Yapacaktim.Hic Param Olmadi Zaman Onlar Yardim Etmedi Site Aldim Yuzlerce Ytl Yatirip.Konser Oldu Evimde Agirladim.Hepsi Benim Evimde Kaldi,Hepsine Aileme Gosterdigim Onemi Gosterdim.Simdi Gelsinler Yine Gosteririm.Ama Benim Bu Iyi Niyetime Niye Boyle Yapiliyor Bilmiyorum.Oguz Kardesime Birsey Demiyorum ve Tek Basinada Basarili Olabilecegine Inaniyorum.Gercek Suki Familia Tokat Olmasa Oguz Bu Kadar Yukselmezdi,Oguz Olmasada Familia Tokat Yukselmezdi.Ama Oguz Kardesim Benimle Tanismadan Once Hic Bir Parcasini Nete Sunmadi.En Cok Hit Alan Site Bana Aitti ve Elimden Geldigince Hepsinin Reklamini Yapmaya Calistim.Realde Soranlarada Emeklerini Anlattim.Oguz Kardesimin Gruptan Cikmasina Kesinlikte Bozulmadim ve Benim Hayatimda Bir Degisiklik Yaratmadi.Kendisine Bundan Sonraki Hayatinda Basarilar Dilerim.Mesut Arkadasim Msnde Bana Yazdi Gecen Gun.Ben Siteye Bir Yazi Yazmistim.Yazinin Bir Bolumunde Mesut Para Kazanamadigi Icin Gruptan Cikti Sozu Geciyordu.Kendisine Para Icinmi Yaptim,Amaciniz Yok Ondan Ciktim Dedi.Bende Duzelttim Ama Yinede 2 Konu Ayni Kapiya Cikiyor.Tamam Kardesim Eyvallah Gruptan Ciktin Hayatina Devam Edeceksin.Peki Simdiyece Kardes Dedigin Kisiye Defterde Nasil Dusman Kesildin? Eger Yetenekliyse Yapsin Simdi Birseyler Demissin.Mesut Kardesim Sen Yokkende Biz Muzik Yapiyorduk ve Ne Kadar Dinlendimizi Bu Yaziyi Herkes Biliyor.Tamam Sende Guzel Melodiler Yaptin Ama Kactanesini Kullanma Sansimiz Oldu Bizim? Hedefiniz Yok Dedin Biz Daha Ne Yaptikki Asiri Hedeflerimiz Olsun.Hersey Yavas Yavas Olacakti.Bir Anda Yukselen Bir Anda Duser Bunu Unutmayin.Sayenizde Familia Tokat Boyle Oldu.Bir Anda Yukseldi Bir Anda Dustu.Ama Devam Etseydik Sizin Hayallerinizden Fazlasi Olacakti.Demissinki Biz Yaptik O Tanindi.Kardesim Bu Gruba Gireli Ne Kadar Oldu?Peki Boyle Birsey Vardi Niye Gruba Girdin Bu Durumu Goz Ardi Edip? Caldigin Melodiler Adam Gibi Ritmlenip Duzenlenmedikten Sonra Rap mi Okunuyordu? Sen Dememismiydin Ilk Melodiyi Attiginda Melodi Baya Farklilasmis Diye? Daha 1 Hafta Oncesine Kadar Grup Albumu Icin Anlasiyorduk ve Ayni Sofrada Oturup Yemek Yedik,Ayni Odada Yattik.Gruptan Cikinca Neden Boyle Olduk? Gruptan Ciktiniz Benim Icin Bittiniz Diye Birseymi Dedim Yada Ben Size.Tek Bir Elestiri Almayin Diye Gunluk 150 Msj Alan Defteri Siteden Kaldirdim.Siz Naptiniz Beni Kotulediniz.Saolun Gercekten.

Sizsiz Ben Bir Hicsem Neden Acele Ile Okudugum "SEV SEV SEV" Isimli Sarkim Youtube Sayfasinda 1.000.000 Dinlendi?

Ben Simdiye Kadar Hanginizin Yazmis Oldugu Bir Sozu Kullandim Bi Kayitimda?

Hanginiz Benim Sozumu Kullanmadiniz?

Cevap Su; Hepinizin Benim Sozlerimi Kullandiginiz Parcaniz Var Ama Hic Birinizin Kullanmis Oldugum Sozu Yok.Ben Grubun Dj i Idim.Dj Ne Yapar Beat Yapar.Beatlerinizi Yaptim,Raplerinizede Girdim,Nakaratta Okudum.Daha Ne Beklediniz Benden? Defterdeki Mesajlarla Hanginiz Ilgilendiniz? Sadece Oguz Kardesim Belli Bir Sure Yardimci Oldu.Sitenizi Kim Yapti? Konserleriniz Icin Kim Kosusturdu? Kayitlar Hangi Evde Yapildi? Hastaydim Size Belli Etmemeye Calistim Ilgilendim,Sevdigimle Tartismistim Moralim Bozuktu Size Yansitmamaya Calistim Ama Yinede Ben Sizin Icin 5 Para Etmez Oldum.Sizin Ailelerinizi Biliyorum,Annelerinizin Elini Opmus Sizinle Ayni Sofraya Oturmus Ayni Odada Yatmis Kisiyim,Sizde Benim Ailemi Biliyorsunuz Annemin,Babamin Elinden Optunuz.Kardesim Dediniz Simdi Niye Boyle Oldum.Kavgasiz Bitirdik Grubu Simdi Neden Laf Sokuyorsunuz? Ben Nasil Sizi Birilerine Savunuyorsam Sizdende Bunu Beklerim.Bundan Sonra Ise Hakkimda Ne Derseniz Diyin Susacagim ve Birgun Bu Yalan Dunyada Muzik Ugruna Bunlari Bana Yaptiginiz Icin Ozur Dilemeyi Dusunurseniz Ben Artik Yokum Kardeslerim.Ama Suda Bir Gercekki Ben 03 Mustafa ve Gonul Yorgunu Ile Kurdum Bu Grubu Sizsiz Yikilmaz.Parca Cikarmasa Bile Cikarmis Oldugu Eserlerle Anilacak.Ama Hersey Umut Edilenin Tersinde Olacak ve Parca Cikarilacak.Gonul Isterdi Dostlugunuz Kardesliginiz Sadece Muzik Icin Olmasaydi.Neyse Hakkinizi Helal Edersiniz Umarim.Herseye Ragmen Yine Ailenizdeki Buyuklerimin Ellerinden Oper Sonsuz Sevgi ve Saygilarimi Iletirim.Sizde Sizin Icin Cabalayarak, Sizden Daha Cok Ugrasan,Karsilikli Sigara,Cay Icip Sohbet Ettiginiz Lutfi Amcanizi Unutmazsiniz Insallah.Basarilar ve Mutluluklar Sevgili Kardeslerim...
BURA.COM

BURA.COM

Rep Gücü : 389

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:37 pm

GERÇEKTEN ÇOK ZOR Bİ DURUM ÇAĞRI ABİYE ALLAH SABIR VERSİN ÇOK ÜZÜLDÜM BU DURUMA ALLAH ÇAĞRI ABİYE HUZUR VERSİN. ÇAĞRI ABİ SENİ ABİ OLARAK ÇOK SEVİYORUM!
djates26

djates26

Rep Gücü : 11

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:14 pm

VALLA SANA KATILIYORUM GERÇ3EKTEN ÇAĞRI ABİM İÇİN ZOR Bİ DURUM.BASKA BİŞİ DEMİYORUM
By loXol
Admin
Admin

Rep Gücü : 1134

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 10:32 pm

tabiki öle ama herkes bilmiyor işte bilse ii olcak
berkayrap

Rep Gücü : 2

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePaz Şub. 07, 2010 12:31 pm

ben mestuyu sevmiyorumda zaten oğuz ile dj ateş müthiş di uymları harika yolları açık olsun yeni parçalarını bekiyoruz
BURA.COM

BURA.COM

Rep Gücü : 389

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimeSalı Şub. 09, 2010 9:24 pm

evt yakında yeni albüm...
CcC_Asi_CcC

CcC_Asi_CcC

Rep Gücü : 94

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Şub. 11, 2010 9:59 am

Herkesin konu hkkındaki kanısı söylee yazılmıss olan sözleri alıyosunuzz ve müzik arkla fon flalan oylee sitelr4e suruyorsunuz sanıyolar ma ynılıyolar.
dj vanessa

dj vanessa

Rep Gücü : 24

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:17 am

canım ya neler yaşamış böle...üzülme sen dj aetş allah iyilerın yanında..bizde hep arkandayız...seni çoooook seviyoruuzzzzzzzzzzz.......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
sibel

sibel

Rep Gücü : 213

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePaz Şub. 21, 2010 10:15 pm

tşkrler
http://www.sibelali.forum.st
derbeder16

Rep Gücü : 3

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimeCuma Nis. 09, 2010 3:10 pm

çağrı abi sen aherşeyi kendin yaparsın.hem bi ş arkın vardı demi senin gideceksen eğer kendin bilirsin bu şarkı bu sözlerle tam yakışıyor.kendine ii bak ben seni bulmak için o kadar çok uraşıyom ki googleden yazmadığım şey kalmadı senin için ama hep aynı parçalar internet siteni yeniden düznle tekrar coştur bizi.sana bizi şimdiye kadar memnıunh ettiğin için çok teşekkür ederiz...........kendine iyi bak
http://www.ericekliarif.tr.gg
djci44

Rep Gücü : 3

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePtsi Nis. 12, 2010 5:24 pm

çağrı abi seni çok seviyorum benmde aynen seni bulmak içn googleden yazmadgım şey kalmadı insallah senle normal şartlar içinde görüşürüz çaqrı abi...
oguzcu41

Rep Gücü : 6

Oyun Gücü
Oyun Rolü:

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Nis. 15, 2010 12:57 pm

bu sölediğin 2 yazdığın seyde . cok zoR şartlar altında beat rap sözleri v.s yazdıqını anladım bende oğuyzu severdim ama böle yapacagını bilmezdim. neyse dünya yaLan sen devam et hayatına müzik yapıp napıcaksın Cağri abim uzak dur Sewqilin TuLinle mutlu mesut yaşa abicim .
ayşe

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePtsi Mayıs 10, 2010 10:38 am

moralm bzuldu yha çq haqszlq yamşlar ama yha cnm bhnm qyamam ona
Smra

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 9:23 pm

Ne demişler ''Ağaca dayanma kurur, insana dayanma ölür''...ALLAH'a dayanın ve yürüyün yolunuzda...Dünya menfaat dünyası olmuş, herkes kendi menfaatleri doğrultusunda hareket ediyor üzülmeye deymez. Siz değil dünya menfaati için kırdıkları kalbe onlar üzülsünler....
rafet

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Ekim 14, 2010 1:39 pm

RAPI BIRAKMASAN NE OLUR KI BIZ SENI DINLEMEYI COK SEVIYORUZ
kayserili

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimeÇarş. Şub. 02, 2011 6:29 pm

canım abim biz senle arbeksrap dinlemeye başladık yemin ederim şuan kayseride binlerce hayranın var keşke bu gurup dağılmasaydı böyle olmasaydı ama salık olsun sen nerdeysen biz ordayız ben senin parcalarınla unuttum dertleri sıkıntıları ve coğu hayranlarında öyle sen rap yapmassan biz sacma sapan 3 5 amatör raplamı avunacağız sana cok ulaşmaya calıştım ama olmadı abi ne olursa olsun şunu unutma olurmu abi ne olursa olsun sonuna kadar senleyiz ve seni cooooooooooooooooooooooooooooooooooook seviyorum kayserili 038
kayserili

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimePerş. Şub. 10, 2011 6:34 pm

CAĞRI ABİ LÜTFEN BİR CEVAP VERYADA SAYFA YÖNETİCİSİ ACIKLAMA YAPSIN DJ ATEŞ HAKINDA SONDURUM NE ATEŞ HAZIRLIYOMU PARCALARI ALLAH AŞKINA........
Depressed93

Depressed93

Rep Gücü : 12

DJ ATEŞ NE DEDİ??? Empty
MesajKonu: Geri: DJ ATEŞ NE DEDİ???   DJ ATEŞ NE DEDİ??? Icon_minitimeSalı Mart 08, 2011 7:04 pm

Saqlık oLsun ne diyeLim artıq...![u][i]

DJ ATEŞ NE DEDİ???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞKANLAR NE DEDİ (MUTLAKA OKUYUN)
» DJ ATeş CGS
» Dj Ates CGS Kim?
» DJ ATEŞ .....
» Dj Ates - GuRuR